Teie registreerimine õnnestus!

Hea konverentsi külastaja, palun investeeri Paldiskisse!

Kirja lõpus on kolm toetusprojekti, millesse saad panustada

Lääne-Harju vakkas asuv Paldiski on üks kiiremini arenevaid linnu, sest on olnud ka, kuhu areneda. Tänaseks on meil lahedalt rohelust ja tundmatuseni muutunud linnaruum. Meedias kostume kaugele ja ületame riigipiire. Paldiski on kujunemas Läänemere energiapatareiks, sest just meie regioonis luuakse energia mitmekesisust. Paldiski LNG terminali rajamine on asetanud Paldiski maailmakaardile ja unustada ei saa ka vesisalvestit ehk Energiasalve. Mõlemad on äratanud laialdaselt investorite huvi. Kas teadsite, et juhul kui Paldiski vesisalvesti oleks juba toiminud, oleks Eesti tarbijate keskmine elektrihind 2021a. IV kvartali tegelike elektri turuhindade põhjal olnud lausa ca 22 miljoni euro võrra väiksem? Just Energiasalv asub oma käivitamisel vähendama Eesti tarbijate tipuelektri hinda ja kaitsma madalama sissetulekuga inimesi ootamatute hinnatõusude eest.

Nagu öeldud, Paldiskist on kujunemas kogu Eesti energiapatarei!
Kutsume Sind, hea konverentsi külastaja, Paldiskit toetama. Oleme arendamas rohelinnakut ja kogukonnaparki, mille sündimisse saad panustada.
Kogukonnapark põimib kokku uue ja vana, kultuuri ja spordi, hariduse ja meelelahutuse, innovatsiooni ja traditsioonid. Samuti on kavandamisjärgus Paldiski rohelinnak, mis tähendab kauaoodatud uusi elamispindu. Rohelinnakus põimuvad omavahel kokku kõik eluks vajalikud mugavused meie unikaalset looduskeskkonda muutmata.

  • Toetades kogukonnaparki 100 euroga -istutame annetaja nime kandva puu.
  • Toetades koguonnaparki 500 euroga – rajame kogukonnaparki annetaja nime kandva pingi.
  • Toetades kogukonnaparki 10 000 euroga – hakkab annetaja nime (või tema valitud nime) kandma üks rohelinnakusse rajatavatest tänavatest.

Toetusi ootame Lääne-Harju Vallavalitsuse kontole EE052200001120110028 märksõnaga „annetus“.

*Oluline info: nii panustamine kui selle nimeline jälg on vabatahtlik ning samuti on oodatud toetused ka teistes summades!


Viited

Meist
Konverentsid
Uudised
Investorteeninduse Programm
Seminarikeskus
Kontakt

Aadress

Rae tn 38, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harju maakond, 76806
III korrus

Kontakt

pel@investinpaldiski.ee