Paldiskis avati ettevõtlusinkubaatori büroo- ja seminarikeskus

0B6V1612Regionaalminister Siim Kiisler, Harju maavanem Ülle Rajasalu ning Paldiski linnapea Stanislav Tšerepanov avasid 18.03 Paldiskis pidulikult Lääne-Harju Ettevõtlusinkubaatori uue ettevõtluskeskkonna, mille 630msuuruses büroo- ja seminarikompleksis on leidnud kodu juba neli Paldiski alustavat ettevõtet.

Paldiski Ettevõtjate Liidu ja Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse poolt asutatud Eesti esimese eralagatusliku ettevõtlusinkubaatori, MTÜ Lääne-Harju Ettevõtlusinkubaatori põhieesmärk on Harjumaal uute äriideede otsimine, alustava ettevõtja toetamine ning elanikesse ettevõtluspisiku süstimine. „Paldiskist välja kasvanud inkubaator avas omapärase keskkonna Rae tn 38, 3. korrus, kuhu on kõik oma äriideega väga oodatud. Tänastele ettevõtjatele järelkasvu kasvatamise eesmärgil oleme alustatud ka koostööd Paldiski Gümnaasiumiga ettevõtlusõppe pakkumisel,“ ütles tegevjuht Enn Laansoo, Jr.

„Omavalitsuste vahel käib väga tõsine konkureerimine elanike nimel ja võidavad need, kes suudavad kaasa aidata töökohtade loomisele. Paldiski on hea näide, kuidas avalik ja erasektor üheskoos saavad sellesse panustada. Kui meie inimestel on tööd ja kasvab perede jõukus, läheb ka meie omavalitsustel paremini,“ ütles regionaalminister Siim Kiisler avamisel.

Paldiski linnapea Stanislav Tšerepanov kinnitas omalt poolt Paldiski kohaliku omavalitsuse jätkuvat toetust ettevõtluse jõudsaks arenguks Paldiski linnas, kus tema sõnul on selleks olemas suurepärased eeldused. „Paldiski on aastasadade vältel kujunenud efektiivseks sõlmpunktiks Eestit läbiva transiitkaubanduse kontekstis. Kuid sellega meie pakutavad võimalused ei piirdu,“ ütles Tšerepanov. „Paldiski soodne ettevõtluskeskkond loob läbi meie olemasoleva taristu, ärimaa- ning tööjõuressursi olemasolu võimaluse pakkuda siin terviklikke väärtusahelaid väga erinevates ärivaldkondades tegutsevatele firmadele,“ toonitas ta. Tšerepanov lisas, et Paldiski linnavalitsus on esimene kohalik omavalitsus Harjumaal, kes Lääne-Harju Ettevõtlusinkubaatorit juba ka rahaliselt toetanud on.

Lääne-Harju Ettevõtlusinkubaator pakub Paldiskis teenuseid, sh investori leidmine, mis aitavad alustaval ettevõttel jätkusutlikult kasvada ja soodsatel tingimustel esinduslike büroo- ja koosolekuruume.

Tegutsevale ettevõttele pakume lühi- ja pikaajalist bürooruume üürimist ning esindusliku keskkonda, kus vajadusel oma partneriga kiire kohtumine läbi viia. Pakume seminari täisteenust.

Tere tulemast Rae tn 38, 3. korrus!

Lisainfo: Rae tn 38, 3. korrus, Paldiski,  laneinkubaator@heak.ee