Paldiski Ettevõtjate Liiduga ühines Pakri Parun OÜ

Paldiski Ettevõtjate Liidu 05.09.2016 juhatuse otsusega võeti liidu liikmeks Pakri Parun

Paldiski Ettevõtjate Liiduga liitus Pakri Parun, mis tegutseb Paldiskis, Pakri poolsaare tipus. Pakri Parun rajas 2016.aasta suvel poolsaare tippu kohviku, mis on osutnud väga populaarseks kohalike ja turistide seas.

Pakri Parun juhatuse liikme Andrei Pevgoneni sõnul on neil Paldiskis suured plaanid. Eesmärk on teha Pakri poolsaare tippu atraktiivne meelelahutuskeskus. Tulevikus soovitakse poolsaare tipus pakkuda majutusteenust ja meelelahutust. Selleks rajatakse sinna hotell ja kontsertlava. Lisaks tuleb sinna pood, kus pakutakse kohalike inimeste käsitööd ja muid kohalikke tooteid.

Andrei Pevgonen sattus Paldiskisse täiesti juhuslikult ning kui ta avastas poolsaare tipu, siis tekkis tal kohe huvi selle koha vastu ning hakkas tegutsema. Samas oli Andrei üllatunud, et selline kaunis koht ning nii unarusse jäetud.

Küsimusele, mida Pakri Parun ootab ettevõtjate liidult, vastas juhatuse liige nii: “Ootan uusi kontakte, õppida midagi uut ning jagada oma kogemusi väikeettevõtjana. Samuti on ta arvamusel, et kindlasti peaksid ka väikeettevõtjad ettevõtjate liidus esindatud olema